• TwitterFacebookRss feed

Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ 2019: Ποιους αγώνες θα δείξει η ΕΡΤ 2

Στις 10:30 το πρωί του Σαββάτου, η ΕΡΤ 2 μπαίνει στον... χορό των τηλεοπτικών μεταδόσεων, σύμφωνα με το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ 2019.

 

Το κρατικό κανάλι θα δείξει τον αγώνα Ανγκόλα - Σερβία, ενώ το μεσημέρι της ίδιας ημέρας θα δείξει τον αγώνα της Ισπανίας με την Τυνησία.



Τουρκία-Ιαπωνία, Τσεχία - ΗΠΑ, Ιταλία - Ανγκόλα, Κίνα - Πολωνία, Ιαπωνία - Τσεχία, ΗΠΑ -Τουρκία, Ανγκόλα – Φιλιππίνες, Ιταλία – Σερβία, Τουρκία – Τσεχία και ΗΠΑ - Ιαπωνία είναι τα παιχνίδια που θα δείξει η ΕΡΤ 2 από την πρώτη φάση των ομίλων.

 

Όπως γίνεται κατανοητό, η ΕΡΤ 2 θα δείξει τους αγώνες της Dream Team των ΗΠΑ, άρα το ενδιαφέρον εκτοξεύεται κατακόρυφα.

 

 

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ 2019 -ΕΡΤ 2


Η δράση στην ΕΡΤ 2 δεν θα σταματήσει στον πρώτο γύρο των ομίλων, αφού και κατά τη δεύτερη φάση των ομίλων το κρατικό κανάλι θα δείχνει 2 αγώνες την ημέρα. Ολο το Μουντομπάσκετ θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το κρατικό κανάλι της ΕΡΤ, από την 31η Αυγούστου μέχρι και τις 15 Σεπτεμβρίου.

 

Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Σάββατο 31 Αυγούστου


10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2
11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr
11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr
14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3
15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2
15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου


10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr
11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr
11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2
14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr
15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2
15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου


10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2
11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr
11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr
14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3
15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου


10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr
11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2
11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr
14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3
15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS
15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2
15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου


10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2
11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr
11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr
14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2
15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr
15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου


10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr
11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2
11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr
14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3
15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου


11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου


11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου


11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου


10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS
14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2
15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3
15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου
14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου


14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου


14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS
16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

 


Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου


11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου


11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS


Τηλεοπτικό πρόγραμμα Μουντομπάσκετ Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου


11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS
15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS


Κέρδος online   30/8/2019 8:56

Σχόλια:

Ονομα:
Σχόλιο: